Menu Elfium
Úvodní strana \ Náš tým


Náš tým

Jan Poláček | Managing director

Jan má přes 10 let zkušeností v businessu a změnových projektech, které pomohly zlepšit dovednosti zaměstnanců a zvýšit efektivitu, výkon a výsledky firem. Úspěšně rozvíjí firmu a řídí externí týmy při zavádění změn v rozvojových projektech či osobním rozvoji. Sám si obchodem i managementem prošel od základu, tam sbíral cenné zkušenosti v reálných situacích při prodeji služeb B2B, tvorbě rozvojových projektů a při jejich řízení. Během praxe pochopil, že obchod a management jsou jeho život, a proto se jimi a jejich zlepšováním každý den aktivně zabývá.
polacek@elfium.cz

Petra Vajčnerová | Partner-Business development

Petra pracuje v obchodě přes 15 let a baví ji pomáhat týmům i jednotlivcům na cestě k úspěchu. Prošla pozicemi obchodního zástupce, sales trenéra, area sales manažera a tréninkového manažera v nadnárodní farmaceutické fi rmě, čímž získala kompletní přehled a praktické zkušenosti z reálného obchodování. Své praktické zkušenosti znásobila na pozici konzultanta, trenéra a kouče v konzultační společnosti, kde ve změnových projektech pomohla nejednomu obchodníkovi, manažerovi, týmu i celé společnosti. Odvedla stovky dní tréninků, workshopů a koučování.
vajcnerova@elfium.cz

Monika Dolejšová | Office manager

Monika pracovala 4 roky jako koordinátor rozvojových projektů a office support. Během té doby si vyzkoušela i akviziční prodej a přímou komunikaci s klienty. Nyní na pozici Office Manager má na starosti celý chod kanceláře a podpůrných procesů, project management a Supply Chain management. Mimo jiné zastřešuje fungování a správu dotazníkového softwaru Web Survey Tool a nastavení procesu uzávěrek s jejich provozováním.
dolejsova@elfium.cz


Reference... Služby ... Profil společnosti ...